Philips® X-tremeVision H1 | Halogenowa Żarówka Samochodowa (8727900360646)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips®
  • Kategoria: Żarówki halogenowe samochodowe
  • Rodzaj: H1
Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Zapewnia obszerniejszą o 130% jasność i bardzo długą wiązkę światła.

znacznie bielsze światło wpływa na ulepszenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest znacznie bielsze od światła emitowanego przez charakterystyczne żarówki samochodowe. Zastrzeżona technologia Gradient CoatingTM marki Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki temu można radować się jaśniejszym oświetleniem i obszerniejszym komfortem w trakcie jazdy nocą.

Bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa obniża widoczność i bezpieczeństwo — równocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i bezawaryjnego działania. Oznacza to, że będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie poprzez dłuższy czas w sytuacji innych źródeł światła o wysokiej sprawności.

efektywność oznacza większą liczba światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision pozostały opracowane z myślą o znakomitej produktywności; generują istotnie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin*. To istotnie więcej w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia zapewniającego powiększoną liczba światła. (* H4 i H7 testowane przy typowym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności obszerniejszej choćby do 130%

perfekcyjne oświetlenie jest nad wyraz ważne w sytuacji obszerniejszych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision poprawiają widoczność choćby do 130% w stosunku do charakterystycznych żarówek samochodowych. Dzięki czemu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w przypadku wykorzystania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające rewelacyjną skuteczność

Zoptymalizowana, precyzyjna kompozycja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, staranna warstwa i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV — żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o świetnej widoczności i maksymalnej produktywności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to niewątpliwie najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki mają pełny certyfikat ECE.

nieszablonowa jakość i produktywność wiązki światła

Połączenie większej ilości światła z wyższą temperaturą barwową sprawia, że żarówki Philips X-tremeVision gwarantują wiązkę światła o jednej z najwyższych sprawności w segmencie oświetlenia halogenowego.

rewelacyjny kontrast zapewnia komfortową jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (przystępnych w wersjach H1, H4 i H7) lepszą ostrość widzenia i pozwala dojrzeć kontrast z szerokiej odległości. Dzięki czemu jazda po zmroku jest bardziej wygodna i bezpieczniejsza.

Specyfikacja

Test żarówki Philips® X-tremeVision H1


Źródło: YouTube