Żarówka samochodowa ksenonowa Philips XENON X-TREMEVISION 85122XV2C1 D2S PK32d-2/35W/85V (8727900377071)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Żarówki halogenowe samochodowe
  • Rodzaj: D2S
Żarówka ksenonowa X-tremeVision to pewność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy dzięki arcytrudnie jasnym światłom

Lampa ksenonowa X-tremeVision 2. Generacji to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie technice ksenonowej. Zagwarantuje potężną wiązkę światła o parametrach zbliżonych do maksimum. Dzięki tej niezwykłej efektywności świetlnej możesz pozbyć się ograniczeń i radować się bezpieczniejszą, bardziej komfortową jazdą.

Prezentacja Xenon X-treme Vision w trakcie jazdy nocą


Źródło: Philips®

Lampa Xenon X-tremeVision 2. Generacji: znakomite atrybuty wizualne

Lampy Xenon X-tremeVision 2. Generacji zostały opracowane z zastosowaniem technologii ksenonowej firmy Philips w celu uzyskania najwyższej sprawności. Lampy te emitują dłuższą wiązkę i choćby o 150% ulepszoną widoczność, co pozwala wcześniej zauważyć przeszkody i w porę zareagować. Dzięki lepszemu widzeniu obwodowemu łatwiej zobaczyć zagrożenia przy drodze, na przykład przechodniów czy zbliżające się skrzyżowania. Dzięki jasnemu oświetlaniu każdego wyboju, zakrętu i niebezpieczeństwa na drodze te źródła światła spełniają oczekiwania najistotniej wymagających kierowców i sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach drogowych.

lepsza widoczność powoduje zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy

trafne oświetlenie jest konieczne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Samo poprawienie jakości światła może pomóc w zapobieganiu wypadkom. Lampy Xenon X-tremeVision 2. Generacji zapewniają udoskonaloną widoczność, dzięki temu kierowca może wcześniej dostrzec przeszkody i znaki drogowe i w rezultacie szybciej zareagować. Skład widmowy światła emitowanego poprzez te lampy jest przystosowany do naturalnej wrażliwości barwowej ludzkiego oka. Stworzone światło o temperaturze barwowej 4800 K jest łagodne dla oczu, co powoduje, że jazda w nocy jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Kierowanie światła na właściwe miejsce przed samochodem

odpowiednia moc oświetlenia głównego to nie wszystko — ważna jest dodatkowo precyzja optyczna. Lampy Xenon X-tremeVision 2. Generacji zaopatrzone są w najbardziej skrupulatną technologię zaginania łuku świetlnego o staranności 150–350 µm. Oznacza to, iż lampy te oświetlają drogę skrupulatnie tam, gdzie jest to konieczne, nie oślepiając przy tym kierowców jadących z naprzeciwka.

producent Philips stworzyła progresywną technologię Xenon HID

Wysokoprężne lampy wyładowcze Xenon HID (High Intensity Discharge) gwarantują dwa razy więcej światła, co powiększa bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Badania dowiodły, iż ksenonowe oświetlenie samochodowe pomaga kierowcom skoncentrować się na drodze i upraszcza pokaźnie szybsze rozróżnianie przeszkód i znaków drogowych w sytuacji oświetlenia tradycyjnego. Czym lepiej rozjaśnić mrok, jeśli nie intensywnym białym światłem porównywalnym ze światłem dziennym?

Żarówki samochodowe producenta Philips są tworzone z wysokiej jakości szkła kwarcowego

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze aniżeli szkło twarde i cechuje się wysoką niepodatnością na wysokie temperatury i drgania, co usuwa ryzyko eksplozji. Dlatego żarówki producenta Philips ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650ºC i temperaturze szkła 800ºC) są w stanie znieść pokaźne skoki temperatury. Możliwość uzyskania zwiększonego ciśnienia w żarówce powoduje, że szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło. A mocniejsze światło oznacza ulepszone prowadzenie pojazdu, bez względu na to, jak ciemna droga poprzez Tobą.

Ochrona przed krzywdzącym działaniem promieniowania UV

Opracowana przez producenta Philips specjalna powłoka chroniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, dzięki czemu szkło kwarcowe znakomicie sprawdza się w każdych warunkach drogowych. Ta dodatkowa powłoka ochronna gwarantuje unikatową odporność.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

Produkty i usługi motoryzacyjne firmy Philips uważane są za najlepsze w swej klasie na rynku producentów oryginalnego wyposażenia oraz rynku posprzedażnym. Nasze produkty są tworzone z tworzyw o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, aby maksymalnie rozszerzyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych konsumentów. Wszystkie produkty z naszej oferty są precyzyjnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi kryteriami norm ECE. To po prostu jakość, której możesz zaufać.

Nie jesteś pewien jaką żarówkę wybrać? Przejdź na stronę Philips® i zobacz!

Nie daj się oszukać kupując nieoryginalny produkt! Zweryfikuj autentyczność żarówki ksenonowej Philips®

Specyfikacja

Test żarówki Philips® Xenon X-tremeVision

W filmie testowym mowa o tym dlaczego lepiej kupować żarówki brandowe a nie podrabiane, jaka jest różnica w żywotności pomiędzy lampą ksenonową i halogenową, jak poznać kiedy żarówka ksenonowa się przepala, i oczywiście porównanie ksenonów Philips X-tremeVision z innymi źródłami światła podczas jazdy na żywo.


Źródło: YouTube