Philips Żarówka samochodowa ksenonowa xenon x-tremevision 85415xv2c1 d1s pk32d-2/35w/85v

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Żarówki halogenowe samochodowe
  • Rodzaj: D1S
Żarówka ksenonowa X-tremeVision to pewność i bezpieczeństwo podczas jazdy dzięki skrajnie jasnym światłom

Lampa ksenonowa X-tremeVision 2. Generacji to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie technice ksenonowej. Gwarantuje potężną wiązkę światła o parametrach zbliżonych do maksimum. Dzięki tej niezwykłej produktywności świetlnej możesz pozbyć się ograniczeń i cieszyć się bezpieczniejszą, bardziej wygodną jazdą.

Prezentacja Xenon X-treme Vision podczas jazdy nocą


Źródło: Philips®

Lampa Xenon X-tremeVision 2. Generacji: genialne cechy wizualne

Lampy Xenon X-tremeVision 2. Generacji pozostały opracowane z użyciem technice ksenonowej firmy Philips w celu uzyskania najwyższej skuteczności. Lampy te emitują dłuższą wiązkę i nawet o 150% udoskonaloną widoczność, co pozwala wcześniej zauważyć przeszkody i w porę zareagować. Dzięki ulepszonemu widzeniu obwodowemu łatwiej zobaczyć zagrożenia przy drodze, na przykład przechodniów czy zbliżające się skrzyżowania. Dzięki jasnemu oświetlaniu każdego wyboju, zakrętu i niebezpieczeństwa na drodze te źródła światła spełniają wymogi najmocniej wymagających kierowców i sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach drogowych.

lepsza widoczność powoduje rozszerzenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy

stosowne oświetlenie jest konieczne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Samo poprawienie jakości światła może pomóc w zapobieganiu wypadkom. Lampy Xenon X-tremeVision 2. Generacji zapewniają lepszą widoczność, dzięki temu kierowca może wcześniej zobaczyć przeszkody i znaki drogowe i w efekcie szybciej zareagować. Skład widmowy światła emitowanego przez te lampy jest dopasowany do naturalnej wrażliwości barwowej ludzkiego oka. Wytwarzane światło o temperaturze barwowej 4800 K jest łagodne dla oczu, co powoduje, że jazda w nocy jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Kierowanie światła na właściwe miejsce przed samochodem

stosowna moc oświetlenia głównego to nie wszystko — ważna jest dodatkowo precyzja optyczna. Lampy Xenon X-tremeVision 2. Generacji wyekwipowane są w najbardziej staranną technikę zaginania łuku świetlnego o skrupulatności 150–350 µm. Oznacza to, iż lampy te oświetlają drogę skrupulatnie tam, gdzie jest to niezbędne, nie oślepiając przy tym kierowców jadących z naprzeciwka.

producent Philips stworzyła progresywną technologię Xenon HID

Wysokoprężne lampy wyładowcze Xenon HID (High Intensity Discharge) zapewniają dwa razy więcej światła, co powiększa bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Badania dowiodły, iż ksenonowe oświetlenie samochodowe pomaga kierowcom skupić się na drodze i usprawnia istotnie szybsze rozróżnianie przeszkód i znaków drogowych w sytuacji oświetlenia klasycznego. Czym lepiej rozjaśnić mrok, jeśli nie energicznym białym światłem porównywalnym ze światłem dziennym?

Żarówki samochodowe marki Philips są wyprodukowane z wysokiej jakości szkła kwarcowego

Szkło kwarcowe oporne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze niżeli szkło twarde i charakteryzuje się wysoką niepodatnością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko eksplozji. Dlatego żarówki marki Philips ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650ºC i temperaturze szkła 800ºC) są w stanie znieść znaczne skoki temperatury. Możliwość uzyskania zwiększonego ciśnienia w żarówce sprawia, iż szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło. A mocniejsze światło oznacza udoskonalone prowadzenie pojazdu, bez względu na to, jak ciemna droga poprzez Tobą.

Ochrona przed destrukcyjnym działaniem promieniowania UV

Opracowana poprzez producenta Philips specjalna powłoka broniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, dzięki czemu szkło kwarcowe rewelacyjnie sprawdza się w każdych warunkach drogowych. Ta dodatkowa powłoka ochronna gwarantuje nieszablonową odporność.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

Produkty i usługi motoryzacyjne producenta Philips uważane są za najkorzystniejsze w swojej klasie na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także rynku posprzedażnym. Nasze produkty są tworzone z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najistotniej rygorystycznymi specyfikacjami, by maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych kupujących. Wszystkie produkty z naszej oferty są precyzyjnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymogimi norm ECE. To po prostu jakość, której możesz zaufać.

Nie jesteś pewien jaką żarówkę wybrać? Przejdź na stronę Philips® i przejrzyj!

Nie daj się oszukać nabywając nieoryginalny produkt! Zweryfikuj autentyczność żarówki ksenonowej Philips®

Specyfikacja

Test żarówki ksenonowej Philips® Xenon X-tremeVision

W filmie testowym mowa o tym dlaczego lepiej kupować żarówki brandowe a nie podrabiane, jaka jest różnica w żywotności między lampą ksenonową i halogenową, jak poznać kiedy żarówka ksenonowa się przepala, i oczywiście porównanie ksenonów Philips X-tremeVision z innymi źródłami światła w trakcie jazdy na żywo.


Źródło: YouTube