• Producent: HORECA - pozostałe
  • Kategoria: Zdrowa żywność

OPIS KASZA GRYCZANA NIEPALONA BIO 5 kg - HORECA organiczna kasza gryczana niepalona jest w głównej mierze wykorzystywana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami albo gulaszem, a także jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.

Ze względu na dużą zawartość węglowodanów i błonnika, kasza gryczana niepalona jest szczególnie sycąca. Po zebraniu nie poddaje się jej obróbce termicznej, więc dostarcza większej ilości części odżywczych w odniesieniu do kaszy palonej.

Ma także pokaźnie delikatniejszy smak. Znalezienie użycia dla kaszy gryczanej niepalonej nie stanowi problemu choćby dla kuchennego laika. Można bowiem podawać ją z sosami, warzywami lub potraktować jako element dań jednogarnkowych i dodatek do zupy.

rewelacyjnie smakuje w towarzystwie mięsa, grzybów, a także ryb. Kasza gryczana niepalona w pięciokilogramowym opakowaniu to ekonomiczny wybór, ponieważ można korzystać z kaszy poprzez dłuższy okres. Gryka pochodząca z polskich upraw ma także dokument BIO potwierdzający ekologiczne pochodzenie.

SPOSÓB wykorzystania Przed spożyciem należy ugotować kaszę gryczaną w osolonej wodzie w proporcji 1 część wody na 2 części kaszy. Należy gotować kaszę na nieznacznym ogniu poprzez około 20 minut. Elementy kasza gryczana niepalona* 100% (*certyfikowany organiczny WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g kasza gryczana niepalona* 100% (*certyfikowany ekologicznyTłuszcz - 2,7 g,w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,6 gWęglowodany - 75 g,w tym cukry - 2,6 gBiałko - 12 gSól - 0,03 g ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła.

Podobne produkty w kategorii Zdrowa żywność