Tygodniowy Zestaw KOMBUCHY - Zdrowe Jelita! / Dieta sokowa / Detoks sokowy (5907518370098)

chwilowy brak towaru

  • Producent: NUJA
  • Kategoria: Zdrowa żywność

Masz problem z wzdęciami i powolnym trawieniem? Twój metabolizm przeszedł już na proces zimowy, a nadprogramowe kilogramy ani drgną? Może czas pomyśleć o swej florze bakteryjnej i zdrowych jelitach!

KOMBUCHA to sfermentowana herbata, która gromadzi naturalne probiotyki, enzymy, antyoksydanty, witaminy i zdrowe kwasy organiczne. To orzeźwiający, lekko gazowany napój na bazie tylko 4 komponentów: wody, herbaty, cukru i mikroorganizmów. Posmakuj żywego dobra!

Kombucza wspomaga nasz układ trawienny. Mieści dobre mikroorganizmy, które zasiedlając układ pokarmowy produkują enzymy wspomagające wydajne trawienie, upraszczające usuwanie resztek pokarmowych. ponadto jest naturalnym detoksykantem - pomaga oczyścić krew i wzmacnia wydajność działania układu immunologicznego. Posiada między innymi takie witaminy jak B1, B2, B3, B6, B12 i C i minerały, w tym: żelazo, sód, potas, wapń, miedź, cynk.

komplet obejmuje:

- 3x KOMBUCHA konwencjonalnA SENCHA 300 ml

- 2x KOMBUCHA IMBIROWA 300 ml

- 2x KOMBUCHA TRAWA CYTRYNOWA + KAFFIR 300 ml

Codziennie po obiedzie wypij Kombuchę. Poczuj jak Twój układ trawienny odzyskuje siły i polepsza swoją pracę.Zamówienia wysyłane są mistrzowskimi firmami kurierskimi, które posiadają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyekwipowaną w chłodnie. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju.Podobne produkty w kategorii Zdrowa żywność