Adriatica A1193.R213CH

chwilowy brak towaru

  • Producent: Adriatica
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 5 ATM
  • Funkcje: stoper, datownik, wodoszczelność
Zegarek męski Adriatica A1193.R213CH to szykowny artykuł, wyprodukowany z wyjątkowo ogromną dbałością o detale. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A1193.R213CH pozostał wytwarzany w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską. Potężne, staranne i bezusterkowe, takie właśnie muszą być zegarki męskie opatrzone logiem Swiss Made.
Ten zegarek Adriatica, z linii A1193 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, który znamionuje się wysoką precyzyjnością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok. +/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 46.00 mm, jaką posiada zegarek Adriatica A1193.R213CH wytworzona została z antyalergicznej, odpornej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej i masrebrny, a jej wykończeniem jest pierścień w najmodniejszym kolorze różowego złota. Kształt koperty jest krągły i wyśmienicie komponuje się z przypasowanym paskiem, którego materiał wykonania - wysokiej jakości skóra naturalna z elegancką fakturą - zagwarantuje komfortowe użytkowanie. Tarcza w tym modelu masrebrny, a pełne godziny zostały oznakowane przez Indeksy, dzięki temu zegarek Adriatica A1193.R213CH jest czytelny, a połączenie metalicznego odcienia tarczy ze wskazówkami w kolorze różowego złota nadaje mu wyszukanego charakteru. Tarczę tego czasomierza broni szkło szafirowe, które cechuje wysoka odporność na zarysowania. Ten zegarek szwajcarski ma wodoszczelność zezwalającą na kąpiel, a nawet pływanie powierzchniowe – 5ATM oraz funkcje takie jak datownik i chronograf, czyli analogowy stoper. Całość utrzymana jest w stylistyce retro -ten zegarek męski Adriatica wskazanie dnia tygodnia w nieszablonowej formie w górnej części tarczy. Datownik został umieszczony w podwójnym okienku na wysokości godziny szóstej, a chronograf w bezkompromisowych dodatkowych tarczach.
styl modeli z linii Adriatica A1193 można określić jako klasyczny, a nieprzemijalny design powoduje, iż są to nadzwyczajne zegarki dla mężczyzn w każdym wieku.
Zegarek męski Adriatica A1193.R213CH to wytworzony na bazie szwajcarskich technologii czasomierz, łączący w sobie wyszukane wykonanie z najwyższą jakością, która nawet najmocniej wymagających konsumentów.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie