Casio EQB-800BL-1AER

chwilowy brak towaru

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie

wysmakowana i szykowna linia zegarków z wyższej półko Casio, dla osób uprawiających sport, znamionuje się równocześnie prostotą i siłą własnego charakteru. Wszystkie modele EDIFICE łączą w sobie zalety zegarka sportowego, wodoodpornego do głębokości 100m z designem zegarka wykwintnego.

Sama ich nazwa wskazuje na ich śmiało akcentowany wygląd i funkcje w sam raz dla progresywnego biznesmena. Casio Edifice EQB-800BL-1AER to doskonała pozycja przeznaczona dla osób poszukujących innowacyjnego, konkretnego, męskiego zegarka w konwencjonalnym wydaniu.

Model ma mechanizm kwarcowy zasilany energią słoneczną zapewniający niezwykłą precyzję chodu, a równocześnie nie wymaga zamiany baterii gdyż czerpie energię z paneli słonecznych doadowujących akumulator.

progresywność, która wchodzi wielkimi krokami to główne funkcje smartwatcha i łączność z telefonem przez Bluetooth. Z poziomu telefonu można zmienić czas, ustawiać strefy czasowe czy alarmy. Atrybuty męskiego zegarka Casio EQB-800-BL-1AER: -MECHANIZM: Kwarcowy SOLAR - zasilany światłem dziennym; -PASEK: Tworzywo sztuczne, koloru czarnego; -KOPERTA: Stal szlachetna, koloru srebrnego; -SZKIEŁKO: Mineralne (bardzo wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa.

Jest bardzo krystaliczne, elastyczne, a w razie zarysowania, można je prosto wypolerować); -TARCZA: Czarna; -KORONKA: Zakręcana; -WODOSZCZELNOŚĆ: 10 ATM (zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. W trakcie kąpieli czy pływania.

Nie wolno w zegarku wchodzić do sauny ani naciskać przycisków pod wodą); --TOUGH SOLAR: Funkcja solar. Zegarek zasilany jest energią więc nie wymaga podmiany baterii gdyż czerpie energię z paneli słonecznych doładowujących akumulator; -BLUETOOTH: Dzięki tej funkcji osiągalne jest bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami kompatybilnymi z naszym zegarkiem (pozwala na sterowanie funkcjami telefonu z poziomu zegarka); -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z precyzyjnością do 1 sekundy -ALARM: 1 alarm dzienny; - WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII: wyjątkowo sprytnie zrobiona funkcja.

Gdy akumulator jest bliski całkowitemu wyczerpaniu, wskazówka sekundnika początkuje przeskakiwać. Daje to użytkownikowi informację, że należy zacząć przymierzać się do naładowania akumulatora; -POWER SAVING: funkcja oszczędzania energii niektóre funkcje samoczynnie są wyłączane, jeśli zegarek przez parę godzin nie jest wykorzystywany; -DATOWNIK: w formie okienka wskazuje aktualny dzień miesiąca; -DUAL TIME: jednoczesne wyświetlanie czasu w dwóch strefach czasowych; -CZAS ŚWIATOWY: funkcja umożliwiająca odczyt godziny w 300 miastach na świecie; -TACHOMETR: Bezel zegarka oznakowano specjalną skalą, która w połączeniu z sekundnikiem pozwala na obliczanie średniej szybkości poruszania się; -FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON: Namierzanie telefonu za pomocą zegarka; -starannOŚĆ CHODU: ±15 sekund na miesiąc; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU ANGIELSKIM; -OPAKOWANIE: ORYGINALNE PUDEŁKO CASIO EDIFICE;

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie