Citizen JY8020-52E

chwilowy brak towaru

 • Producent: Citizen
 • Kategoria: Zegarki męskie
 • Styl: elegancki, sportowy
 • Mechanizm: kwarcowy
 • Kształt koperty: okrągły
 • Kolor tarczy: czarny
 • Kolor paska: szary
 • Rodzaj paska: bransoleta
 • Wodoszczelność: 20 ATM
 • Funkcje: alarm, datownik, stoper, wodoszczelność
 • Grubość koperty: 14 mm
 • Szerokość koperty: 45 mm

Zegarek męski JY8020-52E producenta Citizen to stylowe połączenie funkcjonalności oraz popularnego wzornictwa. Model ten w gamie innych zegarków tego producenta występuje w kolekcji Citizen Promaster. Standardowy wygląd czasomierza osiągnięto dzięki tarczy w kolorze czarnym.

Koperta w barwach koloru stalowego pokaźna jest na 45 mm oraz ma grubość 14 mm - w kształcie krągłym. Firma Citizen to jedna z najbardziej znanych japońskich marek na świecie. Citizen niemało rozwiązań technicznych, które opanowały świat czasomierzy.

obecnie to właśnie zegarki tej producenta kreują standardy i trendy w postępowych konstrukcjach. W chwili gdy szukamy zegarka wyprodukowanego z najwyższej jakości podzespołów po prostu nie może wśród nich zabraknąć czasomierza tej marki.

kupując zegarek Citizen bądźmy pewni korzystnie zainwestowanych pieniędzy oraz tego, iż nasz zegarek będzie działał korzystnie długi czas. Zegarki mają gwarancję na okres dwóch lat, która jest honorowana zarówno w Polsce jaki i na całym świecie.

Zegarek JY8020-52E pozostał wyekwipowany w zastrzeżony mechanizm Citizen Eco-Drive zasilany dowolnym źródłem światła. Modna i wytrzymała bransoleta pozostała wytworzona z super tytanu, który jest o około 40 procent lżejszy od stali, bardziej wytrzymały jak na dodatek antyalergiczny.

Pomysłowa konstrukcja spinki blokuje mechanizm zapięcia bransolety chroniąc przed ewentualnym zgubieniem zegarka. Na tarczy zegarka umieszczone są punkty demonstrujące daną godzinę. Dzięki zaimplementowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty.

Szkiełko szafirowe zwiększoną niepodatność na zarysowania, charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością wykonania. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyszczególnionej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia korzystną widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

niezwykle wysoka klasa wodoszczelność WR 200 umożliwia pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej przez producenta. Dzięki zaimplementowaniu synchronizacji czasu przy pomocy fal radiowych, zegarek ten zawsze będzie pokazywał zgodny odczyt z jednym z wzorcowych zegarów atomowych.

ma funkcję czasu światowego przez co pokazuje czas w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie. Odczyt dwóch przeróżnych czasów np. Z dwóch stref czasowych osiągalny dzięki zastosowanej funkcji podwójnego czasu.

Model ten wyekwipowano w chronograf, który pozwala na przeprowadzanie precyzyjnych pomiarów czasu. Zegarek cechuje sportowy design, gwarantujący progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

Zakręcany dekielek wydajnie podnoszący szczelność. Ruchomy pierścień, który może służyć do obsługi np. Funkcji stopera. Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.

Zegarek objęty jest gwarancją producenta wykonywaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie