Vostok 6S21-546H514 Ocena produktu:

od 2691,00 PLN

  • Producent: Vostok
  • Kategoria: Zegarki męskie
Oferty (2)
Opis produktu
ZEGAREK 6S21/546H514 Vostok Europe Ekranoplan 6S21-546H514 z tytanową kopertą w grafitowym odcieniu - kolista kopertę z lekkiego i trwałego tytanu, o specjalnych ozdobnych żłobieniach wokół tarczy i na koronce, do tego vrązowy pasek przeszywany niebieską nicią, zakończony klasyczną klamrą. Tarcza jest grafitowa, pokryta nietuzinkową teksturą kojarzącą się z falami na morzu. Okręgi stopera są czarne. Oznaczenia na tarczy są czytelne i proste, przede wszystkim w formie indeksów. Sportowy charakter podkreśla masywny design i dopracowane wykonanie nawet najmniejszych szczegółów oraz akcenty w odcieniach błękitu i żółtego.
ZEGAREK 6S21/546H514 Vostok Europe Ekranoplan 6S21-546H514 to model należący do kolekcji zainspirowanej "Caspian Sea Monster" - Ekranoplan KM – największym pojazdem, jaki kiedykolwiek zbudowano, wykorzystujący efekt przypowierzchniowy. Sea Monster przenosił ładunki handlowe momentalnie i ekonomicznie przez latanie tuż nad falami morskimi na poduszce powietrznej, która widocznie zwiększała siłę nośną i redukowała opór. Linia Ekranoplan Chrono znamionuje się sportowym stylem w innowacyjnym designie. W tytanowej kopercie o średnicy 47 mm zamknięto kwarcowy, japoński mechanizm Miyota 6S21. Model posiada chronograf - analogowy stoper z funkcją pomiaru sekund i minut (do 60 minut).
krągła koperta, produkowana pozostała z wysokiej jakości tytanu. Koronka zegarka jest zakręcana, gwarantując 20 ATM wodoszczelności. Zegarek posiada mineralne szkło wzmacniane, K1, pokryte antyrefleksyjną warstwą, upraszczającą odczyt godziny w zróżnicowanych kontach nachylenia, dzięki zmniejszeniu świetlnych refleksów. Udogodnieniem w używaniu jest także użycie wskazówek i indeksów pozwalających na odczyt godziny w ciemności dzięki zastosowaniu specjalnych indeksów w formie tub GTLS - Tritium illumination (100 razy jaśniej, w przypadku podświetlenia Neobrite). Sportowy design zegarka uzupełnia brązowy skórzany pasek wysokiej jakości, połączony z kopertą i profilowany, zakończony tradycyjną klamrą.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie