forerunner 735xt marki Garmin Ocena produktu:

od 128,99 PLN

oszczędzasz do 92%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Zegarki sportowe
Oferty (16)
Opis produktu

OpisMierzy tętno na nadgarstku, więc możesz luźno biegać i jeździć rowerem bez dopełniającego paska na klatce piersiowej.zaopatrzony w funkcję nowoczesnej dynamiki jazdy rowerem, pływania i biegu, dostarcza informacji o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i dużo innych parametrów.Określa szacowany maksymalny pułap tlenowy, próg mleczanowy i jest zaopatrzony w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynkuFunkcje online: powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, śledzenie na żywo i dużo więcejMożliwość personalizacji dzięki darmowym wzorom tarcz zegarka, aplikacjom i innym elementom dostępnym w sklepie Connect IQZegarek, z którym możesz trenować, co zechceszMultisportowy zegarek GPS Forerunner 735XT został zaprojektowany z myślą o sportowcach, którzy podczas treningów chcą detalowo obserwować dużo danych, a na zawodach zależy im na wygodzie i lekkości urządzenia.

Dzięki drobnemu wymiarowi i wygodnej opasce 735XT spełni oczekiwania jednocześnie jako powszedni zegarek do pracy, jak i na treningach. Może także pełnić rolę monitora intensywności, licząc kroki, spalone kalorie i obserwując sen.

Pomaga każdego dnia osiągać ulepszone wyniki.Bieg, sprint, pływanie, rower, triathlonTwój trening to nie rutyna. Forerunner 735XT przystępne przełączanie się między aktywnościami dzięki wbudowanym profilom intensywności, takim jak bieg (stacjonarny/na powietrzu), jazda rowerem (stacjonarna/na powietrzu), pływanie (basen/otwarty akwen), bieg narciarski, sporty wioślarskie, bieg przełajowy, piesza wędrówka czy trening siłowy.

w trakcie treningów zakładkowych i wyścigów du/triathlonowych funkcja Multisport zezwala na zmianę dyscypliny sportu jednym naciśnięciem przycisku. Zegarek wspiera nowoczesne treningi biegowe, rowerowe, a choćby pływackie.

Twórz własne plany treningowe lub pobieraj darmowo z serwisu Garmin Connect.Pomiar tętna na nadgarstku pozwala monitorować pracę sercaForerunner 735XT to nasz pierwszy multisportowy zegarek z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™.

dzisiaj możesz swobodnie współzawodniczyć równocześnie na rowerze, jak i podczas biegu - nie musisz już zakładać opaski na klatkę piersiową, aby zobaczyć konieczne statystyki, które zegarek wyświetla w formie barwnych wskaźników ze strefą tętna i liczbą uderzeń serca na minutę.Więcej sensor tętna na nadgarstku może spełni wszystkie Twoje potrzeby na zawodach, ale do trenowania Ci potrzeba bardziej szczegółowych danych.

Zegarek Forerunner 735XT współpracuje z czujnikiem tętna na klatkę piersiową, dzięki czemu może określać dopełniające nowoczesne atrybuty:Dynamika biegu dostarcza informacji o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i inne.Maksymalny pułap tlenowy i próg mleczanowy i funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku.Pomiar tętna pod wodą dla pływakówDowiedź swoich wynikówdzięki integracji ze Strava Live Suffer Score możesz zdobyć podziw innych za swoją ciężką pracę.

Strava Suffer Score analizuje Twoje tętno podczas treningu i ocenia całokształt Twoich wysiłków. Wraz z urządzeniem 735XT otrzymujesz 60-dniowy dostęp do konta Strava Premium, w którym to czasie możesz ocenić swój wskaźnik bólu i zastosować go jako motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Twój wysiłek ma wymierną wartość — zatem wykorzystaj ją.Inteligentne powiadomienia i personalizacjaPowiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, a także śledzenie na żywo powodują, że 735XT to wymarzony smartwatch dla sportowców.

prawidłowo schowaj telefon, wyruszając na dłużej na rower lub pobiegać — teraz powiadomienia przesyłane są na zegarek, więc możesz zdecydować, czy chcesz przerwać trening i odebrać telefon czy kontynuować.

Możesz także spersonalizować zegarek, dodając gratisowo wzory tarcz, aplikacje i pola danych dostępne w sklepie Connect IQ.Zapisuj, analizuj i podejmuj wyzwaniaZyskaj więcej z każdego pokonanego kilometra dzięki Garmin Connect, gratisowej platformie społecznościowej, na której możesz zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności.

polepszaj swoje wyniki i ustanawiaj nowe rekordy — będziemy obserwować Twoją aktywność, abyś widział wszystkie swoje zwycięstwa w jednym miejscu. Korzystaj ze wskazówek Connect Insights dobranych do Twoich statystyk i nawyków, takich jak zachęty do poruszania się i porady dotyczące zdrowia.

Nawiąż kontakt z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Serwis jest przystępny dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.Kilka nowościPodobnie jak ty, zegarek Forerunner 735XT jest aktywny cały dzień - nieprzerwanie nadzoruje kroki, spalone kalorie i sen.

Jest w dodatku zgodny z linią naszych produktów rowerowych Varia™ dbających o bezpieczeństwo, takich jak tylny radar, inteligentne oświetlenie rowerowe, a także wyświetlacz na okulary Varia Vision™.Specyfikacja technicznaWłasności fizyczne i działanieWymiary fizyczne45 × 45 × 11,7 mmWymiary wyświetlacza, szer.

x wys.przekątna 31,1 mmRozdzielczość wyświetlacza, szer. X wys.215 x 180 pixelsEkran dotykowyTakKolorowy wyświetlaczTakMasa44 gBateriaBateria litowo-jonowaCzas działania bateriiDo 24 godzin w trybie UltraTrac bez optycznego pomiaru tętna; do 14 godzin w trybie energiczności z GPS i optycznym pomiarem tętna; do 11 dni w trybie zegarka ze śledzeniem aktywności, powiadomieniami z telefonu i optycznym pomiarem tętna.Klasa wodoszczelności5 ATMObsługa GPSTakGLONASSTakBardzo czuły odbiornikTakPowiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)TakAlert wibracyjnyTakSterowanie muzykąTakZnajdź mój telefonTakSterowanie kamerą VIRBTakFunkcje zegarkaFunkcje daty i alarmuMapy i pamięćHistoria okrążeńinformacje dotyczące 200 godzin energicznościFunkcje biegoweSzacowany pułap tlenowyTakAsystent odpoczynkuTakSymulator wyściguTakDynamika bieguTakAkcelerometr (oblicza dystans dla intensywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności stosowania czujnika na nogę)TakOsobiste rekordyTakFunkcje roweroweZgodność z urządzeniem Vector™TakRowerowy czujnik szybkości/rytmuTak (opcjonalnie)Funkcje biegowe i roweroweCzujnik tętnaTak (nadgarstek)detektor na nogęTak (opcjonalnie)Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)TakVirtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)TakAuto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie szybkości)TakAuto Lap® (samoczynne rozpoczynanie nowego okrążenia)TakAuto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu)TakMulti-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)TakAutomatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)TakZaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)TakAlert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)TakAlert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)TakTrening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)TakObliczanie zużycia kalorii na podstawie tętnaTakZliczanie spalonych kaloriiTakTraining Effect (pomiar wpływu energiczności na Twoją wydolność aerobową)TakDostosowywane ekranyTakShock ResistantTakFunkcje pływackieDane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, ilość i częstotliwość ruchów, kalorie)TakIdentyfikacja stylu pływackiego (np.

fason dowolny)TakDane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, ilość i częstotliwość ruchów, kalorie)TakTreningi pływackieTakFunkcje śledzenia intensywnościLicznik krokówTakCel samoczynny (rozpoznaje poziom energiczności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)TakPasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu dynamiczności; wystarczy chodzić poprzez kilka minut, aby go zresetować)TakMonitorowanie snu (pilnuje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)TakGarmin ConnectZgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)TakAutomatyczna synchronizacja (samoczynne przesyłanie danych do komputera)TakDodatkoweObsługa aplikacji Connect IQ™: takPomiary fizjologiczne: takANT+: takInterfejs: USBWyposażenieElementy znajdujące się w dostarczanym opakowaniuForerunner 7351 szt.sensor tętna HRM-Tri (010-10997-09)1 szt.detektor tętna HRM-Swim (010-12342-00)1 szt.Zaczep do ładowania/zapisu informacji (010-11029-18)1 szt.Dokumentacja artykułu1 szt.Instrukcja obsługi1 szt....

Podobne produkty w kategorii Zegarki sportowe