klucz do sondy lambda castorama


Samochód. Narzędzia samochodowe. Klucz do sondy lambda Yato 22 mm. Szukasz sposobu na prawidłową wymianę sondy lambda? Przed rozpoczęciem prac serwisowych przy samochodzie koniecznie zaopatrz się w prezentowany klucz stworzony z myślą o mocowaniu elementu.

specjalistyczny klucz nasadowy do wymiany sondy lambda. Nr referencyjny. YT-1754. Podczas prac serwisowych przy samochodzie masz problem z prawidłową wymianą sondy lambda? Koniecznie zaopatrz się w prezentowany klucz pozwalający na odpowiedni montaż czujnika mierzącego...

KLUCZ DO SONDY LAMBDA 22mm YT-1753 YATO już od 19,25 zł Sprawdź opinie i porównaj ceny w 3 sklepach Oferty z działu Motoryzacja na...KLUCZ DO SONDY LAMBDA 22mm YT-1753 YATO. ?Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się. Dzięki niej możesz sprawdzić aktualny trend...

Klucz przeznaczony dla profesjonalnych warsztatów i serwisów, zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza demontowanie sondy lambda bez konieczności rozmiar 23-23,5 więc jak to ma odkręcić zapieczona sondę z wydechu? całkowicie odradzam, nawet nie ma co próbować okrecać sondy o rozm. 22.

Profesjonalny klucz do sondy Lambda. Zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza demontowanie sondy lambda bez konieczności przecinania przewodu. Osoby, które kupiły produkt Klucz do sondy Lambda 22mm nasadka Asta 6-kąt. kupiły także.

15 zł: Sprzedam klucz do wykręcania sondy lambda rozmiar 22 mm Kontakt tylko sms lub mejl.

Contactez-nous. Créer un compte. Le service client Castorama - 09 74 75 01 74. Recherche.

Yato - klucze nasadowe do sondy lambda 22MM 3SZT. Draper - komplet nasadek do sondy lambda 7SZT VAG,ford,opel.

Klucz do sondy lambda, krótki - 30 mm, o typowym rozmiarze 22 mm ze złączem na pokrętło 3/8. Specjalne okienko w nasadce umożliwia montaż i demontaż sondy lambda bez ingerencji w okablowanie. Wykonany z wytrzymałej stali chromowo - wanadowej, gwarantującej wieloletnią trwałość.

Lambda function in AWS.

Zestaw przeznaczony jest do demontażu sondy lambda. Szczeliny w nasadkach pozwalają na montaż bez demontażu przewodów Zestaw zawiera nasadki sześciokątne: 3/8 x 22 mm x 80 mm 1/2 x 22 mm x 50 mm 3/8 x 22 mm x 30 mm Zestaw spakowany jest w plastikowej walizce.

Klucz do sondy lambda NEO (nr ref. 11-205) długi - 90 mm, o typowym rozmiarze 22 mm ze złączem na pokrętło 3/8". Specjalne okienko w nasadce umożliwia montaż i demontaż sondy lambda bez ingerencji w okablowanie. Wykonany z wytrzymałej stali chromowo - wan.

Dane techniczne: waga brutto (g) 215 rozmiar(mm) 22. Opis: Klucz do sondy lambda firmy YATO.

Popularne trendy 2020 1 w Samochody i motocykle, Narzędzia, Elektronika użytkowa, Majsterkowanie z Samochód Sonda Lambda i 1. Odkryj ponad 2374 naszych najlepszych 1 na AliExpress.com, w tym najlepiej sprzedające się marki 1. Kup 25 naszych najpopularniejszych produktów o najlepszej...

Sondy lambda już od 30,98zł! opinie parametry galerie...Czas wymienić sondę lambda w układzie wydechowym? Zobacz jakie produkty tego typu mamy w tej kategorii. Użytkownicy ostatnio wybierali dostawców internetowych takich jak: CZĘŚCI NA "5", ELIT Polska, a także Castorama.

KLUCZ DO SONDY LAMBDA 22mm YT-1753 YATO Radom. Szukasz sposobu na prawidłową wymianę sondy lambda? Przed rozpoczęciem prac serwisowych przy samochodzie koniecznie zaopatrz się w prezentowany klucz stworzony z myślą o mocowaniu elementu.

Nasadka do sondy lambda 22mm marki Neo. Profesjonalna nasadka do demontażu krótkich sond lambda. Cechy: Nasadka do krótkich sond lambda. Rozmiar: 22 mm, Długość 90mm. Wykonana z wysokogatunkowej stali chromowo - wanadowej CrV.

Zirkoniová lambda sonda vytváří napětí závislé na rozdílu obsahu kyslíku obsaženém ve spalinách proti obsahu kyslíku v okolním prostředí. Titanové sondy fungují na odlišném principu a mají jiný charakter výstupu. Titanové lambda sondy fungují spíše jako čidlo teploty v chladiči například.

#rozrząd #klucze #ładowanie akumulatora #podnośniki. › Sonda lambda. Zmień mój pojazd. Aktualnie nie mamy dostępnych produktów.

Diagnostyka sondy lambda w serwisie obejmuje takie czynności jak odczyt pamięci błędów w komputerze oraz sprawdzenie wartości rzeczywistych odpowiednim urządzeniem diagnostycznym. Kontrolowane są również sygnały z sondy lambda oraz sprawność przewodów i połączeń wtykowych.

Opis oferty: Sprzedam klucz do wykręcania sondy lambda rozmiar 22 mm Kontakt tylko sms lub mejl.

Klucz do sondy lambda producenta Quatros to wysokiej jakości narzędzie, które przeznaczone jest do profesjonalnego użytku w warsztatach samochodowych. Za jego pomocą można bardzo szybko zdemontować sondę lambda bez konieczności przecinania przewodu.

Sondy Lambda i czujniki układu wydechowego w najlepszych cenach, taniej do -40%. Cyrkonowe sondy lambda - wykonane w najbardziej konwencjonalnej technologii. Sonda lambda cyrkonowa, badając skład spalin, przekazuje do systemu ECU informację o konieczności wprowadzenia korekty w...

Klucze typu T do nasadek. Pokaż wszystkie. Zestawy narzędzi. Do sondy Lambda. Do pomp wody.

Sonda lambda szerokopasmowa/liniowa. Szerokopasmowe sondy lambda mogą wytworzyć sygnał proporcjonalny do resztkowej zawartości tlenu w gazach spalinowych. Sondy te mogą pełnić rolę sond regulacyjnych i sond diagnostycznych w pojazdach z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym.About klucz do sondy lambda castorama

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly